O nás

Naše ambulance zajišťuje zdravotní gynekologickou i porodnickou péči po celý týden od pondělí do pátku v dopoledních i odpoledních hodinách, ve středu pak i večer do 19.00 hod. Zajišťujeme komplexní péči o těhotné včetně ultrazvukového vyšetření . 

Ženy s akutními potížemi jsou ošetřeny ihned bez objednání, všechna ostatní vyšetření včetně ultrazvuku až po telefonickém objednání na tel. č. 549242700. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost a pevné zdraví. Ty Vám pomohou zajistit pravidelné preventivní prohlídky. Součástí preventivního vyšetření ženám provádíme gynekologický ultrazvuk, nabízíme ultrazvukové vyšetření prsů, které však není hrazeno zdravotními pojišťovnami a vyšetření stolice - prevence rakoviny tlustého střeva - které je od 50ti let plně hrazeno 1x za 2 roky ze zdravotního pojištění. 

Starají se o Vás:

Vlachynská Jitka MUDr. - lékařka  s atestací I. i II stupně v oboru gynekologie a porodnictví s 30-letou lékařskou praxí. Před založením soukromé praxe pracovala více než 15 let v nemocnici. Má zkušenosti s problematikou onkologickou, neboť byla zaměstnána několik let v onkologickém ústavu MOÚ Brno. Doposud operuje ve smluvní nemocnici.         

Čoupková Marie MUDr. - lékařka s atestací I. a II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví s více jak 30-letou praxí. Před založením soukromé ordinace pracovala na  gynekologickém i porodnickém oddělení nemocnice.

Havlíková Lenka por. as. - zkušená porodní asistentka, která se Vám s úsměvem bude vždy věnovat a vycházet vstříc Vašim přáním.

 

 


Kontakt

MUDr. Vlachynská Jitka MUDr. Čoupková Marie

Horova 28 Brno-Žabovřesky 61600

tel. č.: 549 242 700 www.horgyn.cz